Eremetaal

Overzicht medailles PK sinds 1987

goud Goud

2017 Hervé De Cremer Miniemen Vijfkamp 3453 ptn Deinze 24.09.2017
Hervé De Cremer Miniemen 4x80m 39.92 Ninove 27.08.2017
Jaron De Vriese
Killian Mersseman
Jelle Vandriessche
Camille De Clercq benjamins Kogelstoten 8m38 Oudenaarde 24.06.2017
Robbe Van Overmeiren benjamins Verspringen 3m77 Oudenaarde 24.06.2017
Sara Willaert Pupillen Hoogspringen 1m37 Oudenaarde 24.06.2017
Mateo Bogaert Pupillen 60m 8.57 Oudenaarde 24.06.2017
Jelle Vandriessche Miniemen 80m 10.26 Oudenaarde 24.06.2017
Jelle Vandriessche Miniemen 150m 18.88 Oudenaarde 24.06.2017
Hervé De Cremer Miniemen Verspringen 5m06 Oudenaarde 24.06.2017
Hervé De Cremer Miniemen Polsstok 2m55 Oudenaarde 24.06.2017
2016 Amber Vander Beken miniemen 80m 10.84 Aalst 02.07.2016
Kato De Schepper miniemen Polsstokspringen 2m55 Aalst 02.07.2016
Jelle Vandriessche miniemen 150m 19.36 Aalst 02.07.2016
2015 Hervé De Cremer pupillen verspringen 4m40 Hamme 27.06.2015
Sten Geenens miniemen hoogspringen 1m55 Hamme 27.06.2015
Arnaud De Cremer miniemen kogelstoten 12m40 Hamme 27.06.2015
Lisa Demeulemeester Miniemen 4x80m 42.06 Maldegem 30.08.2015
Kaat Demetter
Ilana Hanssens
Anaïs Van Snick
Arnaud De Cremer miniemen vijfkamp 3759 ptn Sint-Niklaas 28.09.2015
2014 Danaë Loman benjamins 600m 1:59.69 Lokeren 28.06.2014
Lisa Demeulemeester pupillen 60m 8.84 lokeren 28.06.2014
Lisa Demeulemeester pupillen verspringen 3m37 lokeren 28.06.2014
Amber Vander Beken pupillen 4x60m 35.25 Lokeren 17.08.2014
Kato De Schepper
Febe Vandewalle
Lisa Demeulemeester
2013 Hervé De Cremer benjamins kogelstoten 10m48 Aalst 29.06.2013
Hervé De Cremer benjamins hockey 31m58 Aalst 29.06.2013
Ilana Hanssens pupillen 1000m 3.22.19 Aalst 29.06.2013
Arnaud De Cremer pupillen hockey 43m36 Aalst 29.06.2013
Jonas Vandriessche miniemen hoog 1m58 Aalst 29.06.2013
Femi De Vleeschauwer pupillen 4x60m 34.54 Aalst 18.08.2013
Kaat Demetter
Ilana Hanssens
Anaïs Van Snick
Anaïs Van Snick pupillen 3x600m 3.24.92 Aalst 18.08.2013
Lisa Demeulemeester
Ilana Hanssens
2012 Febe Vandewalle benjamins hoogspringen 1m11 Oordegem 23.06.2012
Tine Gaereminck pupillen 3×600 6.01.52 Oudenaarde 19.08.2012
Ilana Hanssens
Marie Andries
2011 Ilana Hanssens benjamins 600m 2.02.63 Gentbrugge 25.06.2011
Ilana Hanssens benjamins ver 3m96 Gentbrugge 25.06.2011
Kjell De Schanfeleire benjamins hoogspringen 1m20 Gentbrugge 25.06.2011
Kjell De Schanfeleire benjamins hockeybal 36m31 Gentbrugge 25.06.2011
Femi De Vleeschauwer benjamins hockeybal 28m47 Gentbrugge 25.06.2011
Lisa Demeulemeester benjamins 4x60m 39.03 Ertvelde 21.08.2011
Febe Vandewalle
Febe Ketsman
Ilana Hanssens
Kimsy De Schanfeleire miniemen polsstokspringen 2m81 Gentbrugge 25.06.2011
Vie Lucas miniemen discuswerpen 29m89 Gentbrugge 25.06.2011
2010 Lara Vanrysselberghe benjamins hoogspringen 1m08 Sint-Niklaas 26.06.2010
Raf De Merlier benjamins 600m 1.56.46 Sint-Niklaas 26.06.2010
2009 Sam Verlet benjamins 60m 09.46 Deinze 27.06.2009
Febe Goossens benjamins hoogspringen 1m11 Deinze 27.06.2009
Kimsy De Schanfeleire pupillen hockeybal 37m98 Deinze 27.06.2009
Vie Lucas pupillen discuswerpen 20m98 Deinze 27.06.2009
2008 Kyamo De Bleeckere pupillen 1000m 3.29.43 Maldegem 28.06.2008
Kimsy De Schanfeleire pupillen hockeybal 28m12 Maldegem 28.06.2008
Anton Descamps miniemen kogelstoten 9m75 Maldegem 28.06.2008
2007 Kimsy De Schanfeleire benjamins hockeybal 27m32 Lokeren 30.06.2007
2006 Kimsy De Schanfeleire benjamins hockeybal 25m68 Aalst 24.06.2006
Nele Van Den Haesevelde miniemen vijfkamp 3095 ptn Oordegem 24.09.2006
2004 Nele Van Den Haesevelde pupillen vierkamp 2103 ptn Oordegem 02.10.2004
Hanne Van Hessche miniemen hoog 1m45 Ninove 26.06.2004
2001 Michael Soetaert benjamins 1000m 3.25.7 Aalter 07.07.2001
Timothy Herman pupillen hockeybal 55m12 Aalter 07.07.2001
Timothy Herman pupillen discuswerpen 25m36 Aalter 07.07.2001
2000 Jelle Van Hessche miniemen 1000m 3.16.79 ? 01.07.2000
1999 Timothy Herman benjamins hockeybal 34m26 Sint-Niklaas 26.06.1999
1998 Frederik De Vuyst miniemen 1000m 2.57.33 Oudenaarde 28.06.1998
1996 Jan Vergucht miniemen 1000m 3.14.41 Ninove 29.06.1996
1995 Magali Mayifilwa benjamins hoogspringen 1m12 Oordegem 25.06.1995
Magali Mayifilwa benjamins 60m 9.61 Oordegem 25.06.1995
Floris Van Coppenolle pupillen kogelstoten 12m12 Oordegem 25.06.1995
Floris Van Coppenolle pupillen verspringen 4m45 Oordegem 25.06.1995
Floris Van Coppenolle pupillen driekamp 1679ptn Oordegem 26.08.1995
1994 Yannick Herman benjamins verspringen 3m36 Gent 26.06.1994
Frederik De Vuyst benjamins hoogspringen 1m15 Gent 26.06.1994
1993 Floris Van Coppenolle benjamins hoogspringen 1m16 Gent 27.06.1993
Floris Van Coppenolle benjamins kogelstoten 12m01 Gent 27.06.1993
Tom Denorme miniemen 80m 10.09 Gent 27.06.1993
Tom Denorme miniemen 150m 18.76 Gent 27.06.1993
Koen De Stoppeleire miniemen 1000m 2.58.68 Gent 27.06.1993
1992 Maaike De Ruyck pupillen 60mH 12.51 Deinze 27.06.1992
1991 Tom Denorme pupillen 60m 8.2 Aalst 29.06.1991
Tom Denorme pupillen ver 4m35 Aalst 29.06.1991
Hans Mornie miniemen 80m 10.6 Aalst 29.06.1991
1990 Veerle Snoeck miniemen 200m 28.3 Aalst 30.06.1990
1989 Hans Mornie pupillen ver 4m16 Deinze 01.07.1989
1988 Stijn Coorevits miniemen 80m 10.05 Deinze 02.07.1988
1987 Olivier Van Oostende pupillen 60m 9.0 Deinze 28.06.1987

zilver Zilver

2017 Robbe Van Overmeiren benjamins 60m 9.35 Oudenaarde 24.06.2017
Kaat Vanderbauwhede miniemen 300m 44.50 Oudenaarde 24.06.2017
2016 Catho De Cremer benjamins kogelstoten 7m26 Aalst 02.07.2016
Lisa Demeulemeester miniemen 300m 44.69 Aalst 02.07.2016
Lisa Demeulemeester miniemen verspringen 4m80 Aalst 02.07.2016
Febe Vandewalle miniemen discus 29m59 Aalst 02.07.2016
2015 Hervé De Cremer pupillen hockey 40m Hamme 27.06.2015
Anaïs Van Snick miniemen 150m 20.32 Hamme 27.06.2015
Anaïs Van Snick miniemen 80m 10.85 Hamme 27.06.2015
Febe Vandewalle miniemen discus 26m47 Hamme 27.06.2015
Lisa Demeulemeester miniemen verspringen 4m74 Hamme 27.06.2015
Ilana Hanssens miniemen 1000m 3:14.49 Hamme 27.06.2015
Amber Vander Beken miniemen 3x600m 5:31.89 Maldegem 30.08.2015
Febe Ketsman
Ilana Hanssens
2014 Danaë Loman benjamins 60m 9.55 Lokeren 28.06.2014
Imea Denooze benjamins hoogspringen 1m14 Lokeren 28.06.2014
Febe Vandewalle pupillen discus 21m27 Lokeren 28.06.2014
Ilana Hanssens pupillen 1000m 3:11.32 Lokeren 28.06.2014
Amber Vander Beken pupillen 3x600m 6:01.02 Lokeren 17.08.2014
Kato De Schepper
Lisa Demeulemeester
2013 Hervé De Cremer benjamins vierkamp (60-600-ver-hockey) 1620 ptn Deinze 29.09.2013
Elard Lefebvre miniemen vijfkamp (80-1000-hoog-ver-kogel) 3175 ptn Deinze 29.09.2013
Imea Denooze benjamins hoog 1m05 Aalst 29.06.2013
Ilana Hanssens pupillen verspringen 3m87 Aalst 29.06.2013
Femi De Vleeschauwer pupillen hockey 31m33 Aalst 29.06.2013
Arnaud De Cremer pupillen kogel 9m80 Aalst 29.06.2013
Dylan Jonckheere benjamins 4×60 38.56 Aalst 18.08.2013
Jaron De Vriese
Yorbe Magerman
Hervé De Cremer
2012 Ilana Hanssens pupillen verspringen 3m90 Oordegem 23.06.2012
Kato De Schepper benjamins 4×60 38.97 Oudenaarde 19.08.2012
Amber Vander Beken
Febe Vandewalle
Lisa Demeulemeester
Victor Schittecatte benjamins 4×60 39.69 Oudenaarde 19.08.2012
Hervé De Cremer
Jelle Vandriessche
Bram Opsomer
Amber Vander Beken benjamins 3×600 6.30.87 Oudenaarde 19.08.2012
Febe Vandewalle
Lisa Demeulemeester
Ilana Hanssens pupillen 1000m 3.27.88 Oordegem 23.06.2012
Lies Vanderbauwhede miniemen 80m 10.99 Oordegem 23.06.2012
Lies Vanderbauwhede miniemen 150m 20.68 Oordegem 23.06.2012
2011 Febe Vandewalle benjamins hoogspringen 1m00 Gentbrugge 25.06.2011
Lode Lucas pupillen discuswerpen 17m93 Gentbrugge 25.06.2011
Emiel Van Vlaenderen miniemen 300m 42.38 Gentbrugge 25.06.2011
Vie Lucas miniemen kogelstoten 11m01 Gentbrugge 25.06.2011
Fien Decabooter miniemen 3x600m 5.30.87 Ertvelde 21.08.2011
Lies Vanderbauwhede
Sara Heyse
2010 Vie Lucas miniemen discuswerpen 23m80 Sint-Niklaas 26.06.2010
Vie Lucas miniemen kogelstoten 10m27 Sint-Niklaas 26.06.2010
Dries Van Schuylenbergh benjamins 3x600m 6.11.31 Lokeren 22.08.2010
Jef De Merlier
Raf De Merlier
2009 Stef Botte pupillen 60m 08.44 Deinze 27.06.2009
2008 Arno Carton benjamins hockeybal 25m98 Maldegem 28.06.2008
Simon De Lange miniemen hoogspringen 1m46 Maldegem 28.06.2008
2007 Elisa De Lange benjamins 60m 09.67 Lokeren 30.06.2007
Amandine Dupont pupillen 4x60m 35.32 Beveren 19.08.2007
Toos Hollaert
Neel Hollaert
Julie Cruypeninck
2006 Eline Carton pupillen 60mH 12.62 Aalst 24.06.2006
Valentien De Smet miniemen 1000m 3.09.70 Aalst 24.06.2006
Nele Van Den Haesevelde miniemen speerwerpen 27m51 Aalst 24.06.2006
Toos Hollaert benjamins 4x60m 39.12 Aalst 21.08.2005
Marie De Geyter
Julie Cruypeninck
Neel Hollaert
2004 Nele Van Den Haesevelde pupillen 60m 09.15 Ninove 26.06.2004
Lindsy Cozijns miniemen 80m 11.07 Ninove 26.06.2004
2003 Michael Soetaert pupillen 1000m 3.11.25 Lebbeke 28.06.2003
2002 Timothy Herman miniemen speerwerpen 38m18 Oordegem 01.06.2002
2001 Janna Bauters pupillen 1000m 3.25.9 Aalter 07.07.2001
1999 Magali Mayifilwa miniemen kogelstoten 11m07 Sint-Niklaas 26.06.1999
1998 Magali Mayifilwa miniemen kogelstoten 11m01 Oudenaarde 28.06.1998
Joris Cantaert benjamins hoogspringen 1m11 Oudenaarde 28.06.1998
1996 Lien Beyaert benjamins kogelstoten 7m40 Ninove 29.06.1996
Sofie Van Grimbergen miniemen kogelstoten 9m70 Ninove 29.06.1996
1994 Gert Boel miniemen hoogspringen 1m45 Gent 26.06.1994
Yannick Herman benjamins 1000m 3.40.36 Gent 26.06.1994
Femke Verdonckt miniemen speerwerpen 16m78 Gent 26.06.1994
1993 Floris Van Coppenolle benjamins driekamp 1115ptn Lebbeke 05.06.1993
Koen De Stoppeleire miniemen 4x80m 43.46 Gent 25.08.1993
Steven Dossche
Kurt Van Der Meeren
Tom Denorme
1992 Els Denorme miniemen kogelstoten 9m65 Deinze 27.06.1992
Floris Van Coppenolle benjamins hockeybal 31m50 Deinze 27.06.1992
Tom Denorme miniemen 80m 10.78 Deinze 27.06.1992
1991 Johan De Scheemaeker miniemen hoogspringen 1m45 Aalst 29.06.1991
1990 Els Denorme pupillen hoogspringen 1m25 Aalst 30.06.1990
Bart Vandenbossche pupillen hoogspringen 1m25 Aalst 30.06.1990
Tessa Van Coppenolle pupillen 4x60m 36.47 Gent 29.08.1990
An Dossche
Katrien De Clercq
Els Denorme
1989 Tineke Dhondt miniemen 800m 2.22.34 Deinze 01.07.1989
1988 Tineke Dhondt miniemen 800m 2.27.68 Deinze 02.07.1988

brons Brons

 

2017 Kaat Vanderbauwhede miniemen Vijfkamp 2779 ptn Deinze 24.09.2017
Sara Willaert pupillen vierkamp 1928 ptn Deinze 24.09.2017
Marte Chiers benjamins 60m 9.62 Oudenaarde 24.06.2017
Julie Bastil benjamins Hoogspringen 1m Oudenaarde 24.06.2017
Kaat Vanderbauwhede miniemen Verspringen 4m43 Oudenaarde 24.06.2017
2016 Margaux Bastil pupillen 60m horden 11.18 Aalst 02.07.2016
Amber Vander Beken miniemen 150m 20.42 Aalst 02.07.2016
Jelle Vandriessche miniemen 80m 10.74 Aalst 02.07.2016
Maité Potvin benjamins 4x60m 40.32 Aalst 28.08.2016
Julie Bastil
Camille De Clercq
Catho De Cremer
Sara Willaert pupillen 4x60m 34.84 Aalst 28.08.2016
Flore De Stercke
Femke De Bleeker
Danaë Loman
Amber Vander Beken miniemen 3x600m 5:31.60 Aalst 28.08.2016
Kato De Schepper
Marie Bilo
2015 Sara Willaert benjamins 600m 2:06.45 Hamme 27.06.2015
Margaux Bastil pupillen Discuswerpen 14m45 Hamme 27.06.2015
Febe Ketsman miniemen polsstokspringen 2m00 Hamme 27.06.2015
Killian Mersseman pupillen 4x60m 35.44 Maldegem 30.08.2015
Hervé De Cremer
Jaron De Vriese
Jelle Vandriessche
2015 Jaron De Vriese pupillen vierkamp 2017 ptn Sint Niklaas 28.09.2015
2014 Lars Meuleman benjamins hockeybal 31m11 Lokeren 28.06.2014
Amber Vander Beken pupillen 1000m 3:28.03 Lokeren 28.06.2014
2013 Danaë Loman benjamins 600m 2.08.62 Aalst 29.06.2013
Jelle Vandriessche benjamins kogel 8m60 Aalst 29.06.2013
Anaïs Van Snick pupillen 60m 8.79 Aalst 29.06.2013
Febe Vandewalle pupillen hoog 1m20 Aalst 29.06.2013
Jonas Vandriessche miniemen 80m 10.67 Aalst 29.06.2013
Elard Lefebvre miniemen 150m 20.33 Aalst 29.06.2013
Elard Lefebvre miniemen speer 32m05 Aalst 29.06.2013
2012 Lisa Demeulemeester benjamins 600m 2.01.29 Oordegem 23.06.2012
Jonas Vandriessche miniemen hoogspringen 1m43 Oordegem 23.06.2012
Victor Schittecatte benjamins 3×600 6.28.56 Oudenaarde 19.08.2012
Hervé De Cremer
Bram Opsomer
2011 Tine Gaeremynck benjamins 600m 2.06.31 Gentbrugge 25.06.2011
Sten Geenens benjamins hoogspringen 1m17 Gentbrugge 25.06.2011
Sara Heyse miniemen 80m 11.44 Gentbrugge 25.06.2011
2010 Kjell De Schanfeleire benjamins hockeybal 30m31 Sint-Niklaas 26.06.2010
Kimsy De Schanfeleire miniemen polsstokspringen 2m25 Sint-Niklaas 26.06.2010
Nienke De Waele miniemen hoogspringen 1m45 Sint-Niklaas 26.06.2010
Matthias Van Laethem miniemen 300m 42.24 Sint-Niklaas 26.06.2010
Matthias Van Laethem miniemen kogelstoten 9m35 Sint-Niklaas 26.06.2010
Marie Andries benjamins 3x600m 6.33.57 Lokeren 22.08.2010
Hannah Busselen
Ilana Hanssens
2009 Heleen De Meyer benjamins 4x60m 40.83 Zele 23.08.2009
Rude Vanwalle
Hannah Busselen
Sam Verlet
Kimsy De Schanfeleire pupillen 60mH 11.41 Deinze 27.06.2009
Vie Lucas pupillen kogelstoten 7m57 Deinze 27.06.2009
Sara Heyse pupillen 60m 09.01 Deinze 27.06.2009
Kimsy De Schanfeleire pupillen vierkamp 1826 ptn Oordegem 27.09.2009
2008 Matthias Van Laethem pupillen ver 4m21 Maldegem 28.06.2008
Matthias Van Laethem pupillen kogelstoten 8m92 Maldegem 28.06.2008
2005 Kimsy De Schanfeleire benjamins hockeybal 17m94 Zele 25.06.2005
Sarah De Groote miniemen 1000m 3.18.43 Zele 25.06.2005
2004 Ine Paeme pupillen 4x60m 36.66 Gent 25.08.2004
Valentien De Smet
Eva Pot
Nele Van Den Haesevelde
Valentien De Smet pupillen 1000m 3.26.18 Ninove 26.06.2004
Tomas Pot pupillen discuswerpen 24m71 Ninove 26.06.2004
Lindsy Cozijns miniemen 150m 20.63 Ninove 26.06.2004
2003 Gilles Van Eecke pupillen 60m 8.91 Lebbeke 28.06.2003
Arnaud Devos benjamins hoog 1m00 Lebbeke 28.06.2003
Aurore Vanderhaegen benjamins kogelstoten 6m65 Lebbeke 28.06.2003
2002 Valentien De Smet benjamins 1000m 3.43.71 Oordegem 01.06.2002
Hanne Van Hessche pupillen 1000m 3.23.99 Oordegem 01.06.2002
1999 Timothy Herman benjamins kogelstoten 7m18 Sint-Niklaas 26.06.1999
1996 Panda Vanhauteghem benjamins 60m 10.17 Ninove 29.06.1996
Evelien Maenhout pupillen hockeybal 27m72 Ninove 29.06.1996
Tim Van Coster miniemen 1000m 3.16.40 Ninove 29.06.1996
1995 Michiel Bekaert benjamins hoogspringen 1m05 Oordegem 25.06.1995
1994 Wouter Maenhout miniemen verspringen 4m39 Gent 26.06.1994
Evelien Maenhout benjamins hockeybal 20m50 Gent 26.06.1994
1992 Els Denorme miniemen hoogspringen 1m35 Deinze 27.06.1992
Floris Van Coppenolle benjamins kogelstoten 8m03 Deinze 27.06.1992
1991 Caroline De Coninck benjamins verspringen 3m06 Aalst 29.06.1991
1990 Baptist Vanderschueren pupillen verspringen 4m09 Aalst 30.06.1990

Criterium des jeunes te Nijvel sinds 1999

goud Goud

2017 Jelle Vandriessche miniemen 80m 10.05 23.09.2017
Jelle Vandriessche miniemen 300m 39.38 23.09.2017
Hervé De Cremer miniemen 4x80m 39.63 23.09.2017
Jaron De Vriese
Killian Mersseman
Jelle Vandriessche
2016 Kato De Schepper miniemen Polsstokspringen 2m56 24.09.2016
2015 Mateo Bogaert benjamins verspringen 3m78 26.09.2015
2014 Lisa Demeulemeester pupillen verspringen 4m60 27.09.2014
2013 Ilana Hanssens pupillen 1000m 3.16.42 28.09.2013
Jonas Vandriessche miniemen hoog 1m68 28.09.2013
2011 Kimsy De Schanfeleire miniemen polsstok 2m85 24.09.2011
2009 Sam Verlet benjamins 60m 09.15 / 09.29 26.09.2009
2007 Kimsy De Schanfeleire benjamins hockeybal 29m72 22.09.2007
1999 Sven Bauwens pupillen ver 4m46 28.08.1999
Timothy Herman benjamins hockeybal 38m51 28.08.1999

zilver Zilver

2017 Camille De Clercq benjamins 4x60m 38.54 23.09.2017
Julie Bastil
Elodie Van Rillaer
Marte Chiers
Robbe Van Overmeiren benjamins Kogelstoten 10m08 23.09.2017
2016 Febe Vandewalle miniemen Discuswerpen 30m83 24.09.2016
2015 Mateo Bogaert benjamins 60m 9.13 27.09.2015
2013 Ilana Hanssens pupillen verspringen 4m43 28.09.2013
2012 Febe Vandewalle benjamins hoogspringen 1m19 22.09.2012
2011 Ilana Hanssens benjamins 600m 1.54.55 24.09.2011
Vie Lucas miniemen kogelstoten 12m12 24.09.2011
2010 Raf De Merlier benjamins 1000m 3.22.43 25.09.2010
2009 Stef Botte pupillen 60m 08.44 / 08.49 26.09.2009
Febe Goossens benjamins hoog 1m24 26.09.2009
2007 Amandine Dupont pupillen 4x60m 35.16 22.09.2007
Julie Cruypeninck
Marie De Geyter
Neel Hollaert
2003 Michael Soetaert pupillen 1000m 3.05.79 27.09.2003

brons Brons

2015 Sara Willaert benjamins hoog 1m13 26.09.2015
Arnaud De Cremer miniemen kogelstoten 12m66 26.09.2015
2014 Lisa Demeulemeester pupillen 60m 8.72 27.09.2014
Febe Vandewalle pupillen discuswerpen 26m27 27.09.2014
2013 Arnaud De Cremer pupillen kogelstoten 10m14 28.09.2013
2011 Sten Geenens benjamins hoogspringen 1m21 24.09.2011
Kjell De Schanfeleire benjamins hockeybal 37m46 24.09.2011
Emiel Van Vlaenderen miniemen 300m 41.72 24.09.2011
2010 Kimsy De Schanfeleire miniemen polsstok 2m65 25.09.2010
Vie Lucas miniemen discuswerpen 30m37 25.09.2010
2009 Vie Lucas pupillen discuswerpen 23m07 26.09.2009
2005 Toos Hollaert benjamins 4x60m 37.71 25.09.2005
Marie De Geyter
Julie Cruypeninck
Neel Hollaert
2002 Timothy Herman miniemen speerwerpen 42m43 28.09.2002
2001 Michael Soetaert benjamins 1000m 3.19.64 30.09.2001
2000 Lien Beyaert miniemen 300m 44.25 23.09.2000

PK Veldlopen sinds 2004

goud Goud

2016 Sara Willaert pup. °2006 07.02.2016
Marie Bilo min. °2003 07.02.2016
2013 Ilana Hanssens pup. °2002 02.02.2013
2012 Hervé De Cremer ben. °2004 04.02.2012
Ilana Hanssens pup. °2002 04.02.2012
2011 Ilana Hanssens ben. °2002 05.02.2011
2007 Kimsy De Schanfeleire ben. °1998 03.02.2007
2006 Valentien De Smet min. °1993 05.02.2006

zilver Zilver

2016Laure Bilomin. °200307.02.2016

2017 Flore De Schepper min. °2005 05.02.2017
2015 Sara Willaert ben. °2006 31.01.2015
Danaë Loman pup. °2005 31.01.2015
Ilana Hanssens min. °2002 31.01.2015
2014 Danaë Loman ben. °2005 02.02.2014
Amber Vander Beken pup. °2003 26.02.2014
2010 Sara Heyse min. °1998 06.02.2010
2006 Kimsy De Schanfeleire ben. °1998 05.02.2006
2005 Valentien De Smet min. °1993 05.02.2005
2004 Hanne Van Hessche min. °1991 07.02.2004

brons Brons

2015Amber Vander Bekenmin. °200331.01.2015

2017 Danté Loman ben. °2009 05.02.2017
2013 Danaë Loman ben. °2005-06 02.02.2013
Hervé De Cremer ben. °2004 02.02.2013
2011 Amber Vander Beken ben. °2003-04 05.02.2011
Sara Heyse min. °1998 05.02.2011
2010 Fien Decabooter pup. °1999 06.02.2010
2008 Kyamo De Bleeckere pup. °1997 02.02.2008
2005 Kyamo De Bleeckere ben. °1997 05.02.2005
Eva Pot pup. °1994 05.02.2005
Sarah De Groote min. °1992 05.02.2005

BK veldlopen sinds 2011

goud Goud

2014 Antje Van Bever
Flore De Schepper
Femke De Bleeker
Danaë Loman
benjamins 4x750m 09.03.2014

zilver Zilver

2016 Marie Bilo min. °2003 13.03.2016
2012 Amber Vander Beken
Kato De Schepper
Febe Vandewalle
Lisa Demeulemeester
benjamins 4x500m 11.03.2012
2011 Amber Vander Beken
Lisa Demeulemeester
Febe Vandewalle
Ilana Hanssens
benjamins 4x500m 13.03.2011

brons Brons

2013 Ilana Hanssens pup. °2002 10.03.2012
2012 Ilana Hanssens pup. °2002 11.03.2012

Comments are closed.

  • Gevonden

    Gevonden

    Na de veldloop te Oudenaarde zijn enkele verloren voorwerpen opgedoken, zoals een paar stevige wandelschoenen en spikes in een rood zakje van Vlierzele Sportief.

  • Kerstfeest voor de jeugd 2017

    Kerstfeest voor de jeugd 2017

    Het kerstfeestje gaat door in de kantine van KASVO op zondag 17 december 2017 vanaf 15 u.
    Vooraf inschrijven is verplicht, de plaatsen zijn beperkt!

    Inschrijvingsformulier

  • Wat te doen bij een ongeval?


    Bij een ongeval is het absoluut noodzakelijk om volgende procedure te volgen!
    Document
  • Info- en Inschrijf- momenten

    Info- en Inschrijf- momenten
  • Upload Foto’s

  • Onze Websitesponsors

  • december 2017
    m D w d v Z Z
    « nov    
     123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031