Uitslagen hemelvaart weekend 2018

VAL-Jongerentrofee Ninove (10/05)

Ben Jongens:
Leandro Potvin: (60: 11.51 – 600: 2:20.08 – Ver: 2m72 – Kogel: 5m31 – 4-kamp: 748p)

Pup Meisjes:
Maité Potvin: (60: 9.78 – 1000: 3:47.73 – Ver: 3m54 – Kogel: 6m50 – 4-kamp: 1516p

Uitslag


Interregio Aalter (12/05)

Ben Jongens:
Mano Bogaert: (60: 9.62 – Ver: 3m24 – Kogel: 6m59)
Iljo Gosseye: (60: 10.58 – Ver: 2m35 – Kogel: 4m80)
Mathis Vrijens: (60: 11.35 – Ver: 2m66 – Kogel: 4m60)
Milos Dewaele: (60: 9.86 – Ver: 3m19 – Kogel: 6m33)

Ben Meisjes:
Lore Glorieux: (600: 2:51.17 – Ver: 2m18 – Kogel: 3m67)
Nanou Van Gasse: (600: 2:12.97 – Ver: 3m16 – Kogel: 5m28
Lana Turpin: (600: 2:19.02 – Ver: 2m51 – Kogel: 3m65)
Floor Cosyns: (600: 2:26.83 – Ver: 2m29 – Kogel: 4m23)

Pup Meisjes:
Camille De Clercq: (60: 9.43 – 1000: 3:49.62 – Discus: 12m08)
Elodie Van Rillaer: (60: 9.53 – 1000: 3:47.54 – Discus: 8m28)
Catho De Cremer: (60: 9.95 – 1000: 3:47.54)
Astrid Meuleman: (60: 10.12 – 1000: 3:50.73 – Discus: 10m16)
Mona Vrijens: (60: 10.62 – 1000: 3:55.05 – Discus: 6m09)
Marta Moreels: (60: 10.05 – 1000: 4:13.33 – Discus: 9m84)
Estelle Demoor: (60: 10.57 – 1000: 4:14.27 – Discus: 8m35)

Pup Jongens:
Senne Ketsman: (60: 9.02 – 1000: 3:30.18 – Discus: 16m53)
Robbe Van Overmeiren: (60: 9.41 – 1000: 4:00.57 – Discus: 13m08)
Elias Muys: (60: 10.26 – 1000: 3:55.14)
Leandro Vandendriessche: (60: 9.71 – 1000: 3:45.43)

Min Meisjes:
Yana Verheylesonne: (80: 12.64 – 1000: 4:09.56 – Hoog: 1m10 – Speer: 8m86)
Lara Heyse: (80: 12.34 – Hoog: 1m05)
Flore De Schepper: (1000: 3:26.54 – Hoog: 1m25 – Speer: 10m65)
Flore De Stercke: (1000: 3:36.16 – Hoog: 1m25 – Speer: 24m43)
Jenna Dreelinck: (1000: 3:38.66 – Hoog: 1m20 – Speer: 14m99)
Aude Ysebaert: (Hoog: 1m25 – Speer: 11m26)

Min Jongens:
Mateo Bogaert: (80: 10.42 – 1000: 3:29.13 – Hoog: 1m30 – Speer: 11m80)
Lars Meuleman: (80: 11.45 – 1000: 3:13.66 – Hoog: 1m41 – Speer: 23m99)
Jorre Hanssens: (80: 12.21 – 1000: 3:37.66 – Hoog: 1m25 – Speer: 21m94)
Leko Gosseye: (80: 11.76 – 1000: 3:44.07 – Hoog: 1m20 – Speer: 16m35)
Jasper Delmeiren: (80: 12.02 – Speer: 15m92)
Mauro Moreels: (80: 12.09 – 1000: 3:58.13 – Hoog: 1m15 – Speer: 16m97)
Daan Rogge: (1000: 3:46.77 – Hoog: 1m30 – Speer: 20m12)

Uitslag  –  Tussenstand Interregio


Jeugdmeeting Lebbeke (13/05)

Ben Jongens:
Danté Loman: (Hoog: 94cm – 60: 9.63 – 600: 2:03.68)
Leandro Potvin: (Hoog: 85cm – 60: 11.46 – 600: 2:18.33)

Pup Meisjes:
Maité Potvin: (Discus: 14m31 – 60H: 12.69 – 60: 9.66 – Ver: 3m52 – 1000: 3:47.42)

Min Meisjes:
Danaë Loman: (80: 11.81 – 1000: 3:30.61)

Uitslag

Dit bericht is geplaatst in Wedstrijd nieuws. Bookmark de permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *