TRAININGSINFO!!!

– Woensdag 27/06 => Training op de Finse Piste wegens voetbalwedstrijd => Afspraak aan de start van de Finse Piste => Kantine gesloten!
– GEEN TRAININGEN IN DE MAAND JULI VOOR BEN/PUP/MIN!


Tussenstand Interregio na 4 wedstrijden


ZATERDAG 30 JUNI => ALLE JEUGDATLETEN OP POST VOOR ONZE EIGEN OUDENAARDSE INTERREGIO!!!!!
UURROOSTER


ZATERDAG 15 SEPTEMBER => reserveren in de agenda! Finale Beker Van Vlaanderen (pup/min) te Sint-Niklaas!!!

Leeuwtjescriterium Oostende (10/06)

Ben Jongens:
– Leandro Potvin: (60: 11.64 – 600: 2:20.69 – Ver: 2m78 – Hockey: 15m61- 4-kamp: 631p)
Pup Meisjes:
– Maité Potvin: (60: 9.75 – 1000: 3:45.84 – Hoog: 1m34 – Kogel: 6m91 – 4-kamp: 1822p)

Uitslag

Interregio Rieme  (02/06)

Ben Jongens:
– Bogaert Mano: (60: 9.89 – 600: 2:06.99 – Hockey: 24m32)
– Potvin Leandro: (60: 11.23 – 600: 2:16.21 – Hockey: 15m93)
Ben Meisjes:
– Van Gasse Nanou: (60: 9.70 – 600: 2:09.29 – Hoog: 1m05)
– Turpin Lana: (60: 10.23 – 600: 2:20.68 – Hoog: 95cm)
Pup Jongenss:
– Van Overmeiren Robbe: (60H: 13.07 – Hoog: 1m20 – Hockey: 40.65)
– Muys Elias: (60H: 14.12 – Hoog: 1m15 – Hockey: 25m80)
– Lerouge Thomas: (Hoog: 1m00 – Hockey: 13m24)
Pup Meisjes:
– Potvin Maité: (60H: 12.98 – Ver: 3m36 – Kogel: 6m99)
– De Clercq Camille: (60H: 13.40 – Ver: 3m07 – Kogel: 6m51)
– De Cremer Catho: (60H: 13.48 – Ver: 3m16 – Kogel: 6m58)
– Meuleman Astrid: (60H: 13.84 – Ver: 3m18 – Kogel: 5m17)
– Bastil Julie: (60H: 14.07 – Ver: 2m88 – Kogel: 3m85)
– Demoor Estelle: (60H: 15.50 – Ver: 2m66 – Kogel: 5m31)
– Van Rillaer Elodie: (60H: 13.96 – Ver: 3m29 – Kogel: 6m48)
– Moreels Marta: (60H: 15.21 – Ver: 3m09 – Kogel: 4m83)
Min Jongens:
– Meuleman Lars: (80H: 17.11 – 150: 21.12 – Kogel: 8m46 – Discus: 16m53)
– Hanssens Jorre: (80H: 15.69 – 150: 23.08 – Kogel: 6m51 – Discus: 14m31)
– Rogge Daan: (80H: 16.81 – 150: 23.15 – Discus: 21m00)
– Bogaert Mateo: (150: 19.99 – Kogel: 6m76)
– Moreels Mauro: (150: 22.77 – Discus: 14m52)
Min Meisjes:
 Willaert Sara: (60H: 10.42 – 150: 21.03 – Kogel: 6m76)
Detemmerman Nina: (60H: 10.48 – 150: 21.66 – Kogel: 6m92  – Discus: 11m86)
Bastil Margaux: (60H: 10.65 – Kogel: 8m65  – Discus: 20m89)
De Schepper Flore: (60H: 11.38 – 150: 22.15 – Kogel: 5m95  – Discus: 11m16)
Ysebaert Aude: (60H: 12.69 – 150: 22.61 – Kogel: 8m12  – Discus: 13m23)
De Vriese Tess: (60H: 13.57 – Kogel: 5m71)

Uitslag  –  Foto’s Dries Lerouge


Jeugdmeeting AZW (03/06)

Pup Meisjes:
– Chiers Cato: (60: 9.08 – Hoog: 1m21)

Uitslag

Stripmeeting Deinze (16/05)

Pup Meisjes:
– Camille De Clercq: (60: 9.83 – 1000: 4:00.18 – 60H: 13.49 – Ver: 3m17 – Kogel: 6m30 – Discus: 13m88)

Min Meisjes:
 Nina Detemmerman (60H: 10.42 – Speer: 16m32)

Uitslag

Uitslagen pinksterweekend 2018

VAL-Jongerentrofee Nieuwpoort (19/05) Min Meisjes: – Margaux Bastil: (80: 12.20 – 1000: 3:30.11 – Hoog: 1m28 – Ver: 3m91 – Speer: 18m94 – 5-kamp: 2192p) Uitslag WDK Hamme (19/05) Ben Jongens: – Leandro Potvin: (60: 11.54 – 600: 2:18.77 – …